Matbaa

Sabun Kutusu – Hediyelik Sabun Kutusu

sabun-kutusu-ozel-baski

Sabun Kutusu

Temizlik denilince ilk akıllara gelen şeylerden biri de şüphesiz sabundur. Hijyenik açıdan oldukça önemli olduğu için tüm vücut temizliğinde kullanılabilir. Birçok farklı çeşitte üretilen sabun, muhteşem kokulara sahiptir. Aynı zamanda kozmetik firmaları, daha uzun süreli muhafaza edilmesi için sabun kutusu kullanarak satışa sunmaktadır.  Bu kutular genelde kraft malzemeden ya da kuşe kâğıttan yapılmaktadır. Hem görüntü açısından daha şık hem de saklama konusunda daha sağlıklı bir ambalaj ürünüdür. Bunun yanı sıra eskilerden de bilindiği gibi metal sabun kutusu en çok tercih edilenlerden biridir. Son derece nostaljik olan şirin kutular, etnik desenlerde baskılarıyla dikkat çekicidir.

hediyelik-sabun-kutusu-min

Son zamanlarda doğal sabun üretimi de artmıştır. Sosyal medyayla birlikte e butikler oldukça popüler olmaya başlamaktadır. Bu nedenle sabun satışı yapan bu sayfalar sabun koyma kutusu kullanarak isimlerinin daha akılda kalıcı olmasını sağlıyor. Genelde el yapımı olduğunu belli eden logolarla tasarlanan kutular, onlar için en idealidir. Kozmetik dünyasının da bir parçası olan sabunlar, müşteriye sunulurken özel kutulara koyularak satışa çıkmaktadır. Sabun kutusu, bu anlamda önemli bir yere sahiptir. Sıradan bir pakette satılan sabundansa, özel kutular içerisinde satılması çok daha kazançlı olacaktır. Bundan dolayı firmanız için sabun kutusu baskı ile tasarlanan ürünler rakiplerinizden ön planda olmanızı sağlayacak ve müşteri potansiyeli açısından da iyi bir fikirdir. Markanızın ismi ve logosuyla birlikte istediğiniz desende bu kutulardan tasarlayabiliriz.

sabun-kutusu

Hediyelik Sabun Kutusu

Kişisel kullanım ihtiyacı dışında hediye olarak da özel sabun kutusu tercih edilmektedir. Geleneklerimiz arasında önemli bir yeri olan hediyeleşmenin her anlamda güzeldir. Paylaşmanın iyi yollarından biri olmakla beraber unutulmamak ve hatırlanmak adına yapılan en ideal şeydir.  Özellikle düğün, mevlit, doğum günü ve kına gibi toplu cemiyetlerde hediyelik sabun kutusu içerisinde kokulu sabunlar dağıtılabilir. Gelen misafirlere vereceğiniz bu muhteşem ürünler, hem kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak hem de sizleri hatırlamalarına yardımcı olacaktır. Özel baskılı kutuların üzerinde günün anlam ve önemini anlatan bir yazı veya şekillerle süslenmektedir. Genelde kraft kâğıt sıcak dokusunun verdiği hisle daha çok tercih edilse de kuşe kâğıt da vazgeçilmezler arasındadır.

metal-sabun-kutusu

Tasarım olan şeyler her zaman daha özel olduğu için ilgi çekiciliği de bir o kadar fazladır. Bu nedenle gerek kendimize gerekse sevdiğimiz birine aldığımız hediyelerde sunum şekline özen gösteririz. Şık bir görünüm sahip sabun kutusu şüphesiz en iyi seçim olacaktır. İstenilen ölçülerde birbirinden çeşit renk ve desen seçenekleriyle göz kamaştıran bu ürünler, kozmetik sektörü için de vazgeçilmez bir ambalaj ürünüdür diyebiliriz. Marka bilinirliği adına sabun kutusu baskı her zaman iyi bir tercihtir. Baş döndüren özelliğinin yanı sıra doğal bir reklam aracı görevi de görmektedir. Ayrıca toplu davetlerde de o günün önemini vurgulayan bir simge olarak dağıtılmaktadır.

sabun-kutusu-baski

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir