Dijital Baskı Makinaları, Matbaa

XEROX

Xerox, ABD kökenli uluslararası bir teknoloji şirketi olarak faaliyet gösterir. Ürünlerinde daha çok fotokopi, tarayıcı ve yazıcılar donanım olarak ön plana çıkmakla birlikte bu ortamlarda çalışan özel yazılımlar da üretmektedir. Xerox Şirketi, yaklaşık 23 milyar dolarlık bir şirket olarak, iş süreci ve doküman yönetimi bakımından dünyanın lider şirketidir.

Xerox, yarım yüzyıldan daha uzun bir süredir, doküman teknolojisinde ve hizmetlerinde lider bir firma olarak faaliyet gösteriyor, yeniliklere dayalı geleneğini bugünde sürdürüyor. Affiliated Computer Services’ı satın alarak Xerox, harcama ekstrelerinden,otomatik geçiş ücretlerine müşteri destek merkezlerinden çalışan haklarının yönetimine kadar dünya çapında çok çeşitli hizmetler sunarak, dünyanın lider iş süreçleri ve doküman yönetimi şirketi haline geldi. Xerox kendini yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine adayarak, müşterilerinin gerçek işlerine odaklanmalarını sağlamaya çalışmaktadır.

Güçlü teknoloji alt yapısı ile Dijital Baskı Sektörünün lider oyuncusu olan Xerox, çok fonksiyonlu yazıcı ve tarayıcılardan büyük ebat dijital baskı makinelerine, ofis içi dökümantasyon destek ve çözümlerinden yüksek kapasiteli dijital baskı makinelerine kadar çok geniş yelpazede dünya çapında hizmet vermektedir.

Geliştirmiş olduğu teknolojik çözümler ile sadece makina markası olmanın dışında Xerox, çok güçlü kurumsal alt yapısıyla dünya çapında müşterilerine profesyonel olarak hizmet veren ve bu hizmetin sürdürülebilirliğini devam ettiren çok güçlü bir markadır.

Kuruluşundan bu yana ar-ge çalışmalarına çok fazla yatırım yapan bu dev şirket, birçok yeni buluşla Amerikan teknolojisin gelişmesine çok büyük katkı sağlamıştır. Microsoft dahil birçok Amerikan yazılım ve teknoloji devine ilham veren buluşlara imza atana Xerox, sarf malzemeleri tedariği konusunda da dünya çapında geniş bir ağa sahiptir.

Şirket İle İlgili Genel Bilgiler ;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir