MATBAA VE DİJİTAL MATBAACILIK

Önceden matbaa denildiğinde akla gelen ürünler belliydi. Bir şirketin ihtiyacı olan ürünler ki bunlar el ilanı,kartvizit,cepli dosya,katalog,fatura,irsaliye vb ürünlerdi. Gelişen teknoloji ile birlikte matbaa makinelerinin yanında dijital baskı makineleri de gelişti ve daha farklı basılı ürünler ortaya çıkmaya ve talep edilmeye başlandı.Ajanslar, müşterilerin marka kimliklerini güçlendirecek,doğru ve etikili pazarlama yapabilecekleri ürünlere odaklanmaya başladılar.Çok ve adetli ürünler yerine kişi ve kitleye uygun pazarlama ürünleri geliştirmeye başladılar. Matbaa sektörü tabiki de son bulmuş değil ama şu an da gelinen noktada aramıza katılan yeni bir terim var artık; DİJİTAL MATBAACILIK. Biz müşterilerimize her iki alanda da hizmet veriyoruz. Maliyet,Kalite ve Hız kriterlerine bakarak müşterilerimize alternatifler sunuyor ve birlikte karar veriyoruz.

Katalog
Spiralli Dökümanlar
Tel Zımba Dökümanlar
Dosya Delikli Dökümanlar
 • Katalog, firmaların veya kurumların ürün yada hizmetlerini müşterilerine sunmanın en ilgi çekici yöntemidir. Kataloglar , günümüz rekabet ortamında firma ve kurumların müşterilerine kendilerini en iyi şekilde anlattabildikleri, rekabet içinde oldukları firmalardan güçlü yanlarını anlatabildikleri en önemli basılı reklam ürünüdür. Kurumsal kimliğin bir parçası olan kataloglar ile vizyon,misyon ve kurum ile ilgili bilgilerinizi anlatabileceğiniz gibi hedef kitlenize yönelik tanıtım ve pazarlama yapabilme imkanıda elde edebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş Kataloglar ile Katalog kapaklarında müşteri isimlerini, kullanabilir kişiye özel kapak tasarımları hazırlayabilirsiniz.Değişken veri(data) baskısı ile müşterilerinize özel kataloglar üretebilirsiniz. Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Spiralli dökümanlar oldukça pratik bir cilt şeklidir. Az veya çok sayfalı dökümanlarda kullanılan tel spiraller ile şık ve göze hoş gelen kataloglar üretilebilmektedir. Dökümanınızda değişiklik yapılmak istendiğinde rahatlıkla yeni sayfalar ekleyebilir veya çıkarabilir yeniden ciltleme yapılabilmeye uygundur. Gümüş, siyah ve beyaz tel seçeneklerinin yanında helezon ve plastik spiralde üretebilmekteyiz. En çok kullanılan spiral türü tel spiraldir.

 • Tel zımba dökümanlar genellikle sayfa sayısı az olan dökümanlarda tercih edilir. En çok tercih edilen Katalog türü olan Tel zımba dökümanlar ile müşterilerinize sade ve şık kataloglar sunabilirsiniz. Tel Zımba ciltleme yöntemi ile kataloğun yanı sıra eğitim dökümanları, kullanım klavuzları, ufak ebat tanıtıcı dökümanlar, sunum dosyaları ve daha birçok ürün üretilebilmektedir.

 • Dosya Delikli Dökümanlar marka bilinci oluşturmak ve kurumsal imajlarına önem veren firmaların en çok tercih ettiği döküman türlerinden biridir. Ayrıca kurum içi departmanlarda sıkça ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerinden biri olan Klasörler ile bütünleşen dökümanlar, özellikle firmaların muhasebe ve arşiv departmanlarının olmazsa olmazıdır. Klasörler ihtiyaçlara yönelik ebat ve mekanizmalı ya da mekanizmasız olarak gruplandırılabilir. Mekanizmalı klasörler genellikle 2 ve 4 halkalı olarak üretilirler. (Özel durumlarda değişiklik gösterebilir) Klasör içlerinde mekanizmalarının yanı sıra siparişe bağlı olarak ceplerde yapılabilir.

Kartvizit
El İlanı
Cepli Dosya
Antetli Kağıt
 • Kartvizit, sizi anlatan en önemli baskı ürünüdür. Marka, firma veya kurumun ilk izlenimini oluşturan kartvizitler iyi tasarlanmalı ve doğru planlanmalıdır. Kurumsal kimliğinizi yansıtan kartvizitlerin akılda kaılıcı olabilmesi için özgün bir tasarıma sahip olmalıdır. Kişiye özel üretebileceğiniz kartvizitler ile sıradan kartvizit tasarımlarının dışına çıkabilir, qr kod (karekod) ile tüm iletişim bilgilerinizi mobil telefonlara taşınabilecek şekilde kartvizitinize ekleyebilirsiniz.  Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Pazarlamadaki en önemli etkenlerden biride gerçek ve potansiyel müşterilerinizi yeniliklerden sürekli haberdar etmenizdir. Firma ve kurumların satış ve pazarlama departmanlarının en çok kullandığı basılı ürünlerin başında el ilanları gelmektedir. El ilanlarının müşteri nezdinde etkili olabilmesi için görsel olarak güçlü olmaları gerekmektedir. El ilanları diğer basılı ürünlere göre daha uygun maliyetlerle üretildiği için yüksek adetli basılabilir. El ilanları(Flyer); firmanızı, ürün veya hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmanızı sağlayan etkili baskı ürünlerinden biridir. Fuar standları, posta gönderimleri, bire bir dağıtımlar ile hedef kitleye ulaşabilir ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Cepli Dosyayı  firma veya kurumunuzun kurumsal kimliğini yansıtan dosya olarak düşünebilrsiniz. Kartvizit, flyer(el ilanı), antetli kağıtlar vb basılı ürünleri Kurumsal logo ve tasarımınızın olduğu dosyalar ile müşterilerinize sunduğunuz takdirde emin olun daha etkili olacaktır.  Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Kurumsal kimlikte sadelik ve hedefe uygunluk önemlidir. Antetli kağıtlar logo, amblem ve iletişim bilgilerinden oluşur. Olabildiğince sade ve gözü yormayan tasarımlar kullanılmalıdır. Firma yazışmaları, fiyat teklifi gibi gönderilerin daha düzenli ve hedefe yönelik olması açısından tasarlanmış basılı ürünlerdir. Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

Etiket

Birçok sektörde en çok kullanılan ürünlerin başında geliyor çıkartmalar. Malzeme türüne,kullanım alanlarına, yapışkanın zayıf yada kuvvetli olmasına göre çıkartmalar da kendi içinde farklı isimlerle adlandırılmaktadırlar. Düz çıkartma,Arkası Kesimli Çıkartma,Şeffaf Çıkartma ve Opak Çıkartma en çok tercih edilen çıkartma tiplerinden.Kesim şekline göre düz kesim,yarım kesim ve özel kesim çıkartma üretimi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Portfolyomuzda etiketlerle ilgili çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

Kuşe Sticker
Şeffaf Sticker
Opak Sticker
Yarım Kesim Sticker
Özel Kesim Sticker
 • Hemen her sektörde geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan etiketler genel olarak ürün hakkında ön bilgi vermeyi amaçlar. Şık ve göze hoş gelen etiketlerin satışlar üzerindeki etkisi pozitiftir. Değişken veri(data) baskısı ile kuşe stickerlar ve diğer tüm stickerlarda numaratörlü stickerlar, barkodlu stickerlar ve kişiye özel stickerların ayarlanması ve basılması mümkündür. Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Şeffaf stickerlar özellikle dış mekanlarda ve ürün üzeri uygulamalarda tercih edilmektedirler. Dış etkenlere ve yağmura karşı dayanıklı ve kalıcı etiketlerdir. Şeffaf sticker ters baskı(mirror) tekniği uygulanarak cam yüzeylerde içten ve dıştan sunum yapılabilmektedir. Değişken veri(data) baskısı ile şeffaf stickerlar ve diğer tüm stickerlarda numaratörlü stickerlar, barkodlu stickerlar ve kişiye özel stickerların ayarlanması ve basılması mümkündür.

 • Opak sticker beyaz renkte olup , suya ve uv ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilen sticker çeşididir. Naylon esaslı yapıya sahip olduğundan üzerindeki baskı su ile temas ettiğinde bozulmaz. Yapışkanı kuvvetli olduğu için dayanıklı ve uzun süre kullanılabilir. Değişken veri(data) baskısı ile opak stickerlar ve diğer tüm stickerlarda numaratörlü stickerlar, barkodlu stickerlar ve kişiye özel stickerların ayarlanması ve basılması mümkündür.

 • Özel ölçüde hazır şablonlarına sahip yarım kesim etiketler olduğu gibi farklı ölçü ve tasarımların yarım kesiminide yapabilmekteyiz. Düğün ve nişan etiketleri ve parti organizasyonlarında kullanılan stickerların çoğu yarım kesim etiket tekniği ile üretilmektedir. Değişken veri(data) baskısı ile yarım kesim stickerlar ve diğer tüm stickerlarda numaratörlü stickerlar, barkodlu stickerlar ve kişiye özel stickerların ayarlanması ve basılması mümkündür.

 • Farklı tasarım ve şablonlarda talep edilen stickerlar için özel olarak hazırlanan kesim bıçakları kullanılarak üretilmektedir. Firma, kişi veya kuruma özel kesim üretimini yapabilmeteyiz. Değişken veri(data) baskısı ile özel kesim stickerlar ve diğer tüm stickerlarda numaratörlü stickerlar, barkodlu stickerlar ve kişiye özel stickerların ayarlanması ve basılması mümkündür.

Cd Sticker
Damla Sticker
Serigraf Sticker
 • İçinde kurum ve firma bilgilerinin anlatıldığı cd ler tanıtım için önemli ürünlerden biridir. Cd etiketleri cd üzerine yapıştırılan firma ve kurumun çizgisine sahip tasarımlardan oluşmaktadır. 

  Değişken veri(data) baskısı ile özel cd stickerlar ve diğer tüm stickerlarda numaratörlü stickerlar, barkodlu stickerlar ve kişiye özel stickerların ayarlanması ve basılması mümkündür. 

 • Damla stickerlar ürün reklamını yapmanın etkili kanallarından biridir. Normal stickerlara göre dolgulu bir yapıya sahip olan damla etiketler ile ürünlerin ve markanın kalitesini öne çıkarabilir, müşteriler nezdinde iyi bir izlenim bırakarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

  Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

Sürekli Form ve Matbuu Evraklar

Firmanızın ihtiyacı olan tüm matbuu evrakların üretimini yapmaktayız. Sürekli Form içerisinde Fatura,İrsaliye,Antetli Kağıt,Adisyon,Takip Fişleri ve numaratörlü baskılar gibi birçok ürünü barındırmaktadır. Bu konuda bize ulaşabilir bizden hizmet alabilirsiniz.

Fatura
Zarflar
Matbuu Evraklar
Sektörel Evraklar
 • Faturalar üç şekilde üretilirler; cilt şeklinde, tutkal yapıştırmalı ve sürekli form şeklindedir. Cilt şeklindeki faturalar el ile doldurulur. Tutkal yapıştırmalı faturalar el ile yada yazıcılar ile doldurulabilir. Sürekli form şeklindeki faturalar ise nokta vuruşlu yazıcılar ile doldurulur.

  Fatura basımında talep edilen belgeler ; Vergi levhası, imza sirküleri, imza yetkisi olan şahsın kimlik fotokopisi ve en son aya ait KDV tahakkukudur.

  Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Firma logosu ve iletişim bilgilerini içeren zarflar kurumsal kimliğin vazgeçilmezidir. Firmanıza ait fatura, yazışmalar, fiyat teklifi gibi gönderilerinizin hedefe yönelik gönderilmesi açısından zarflar önemli bir yere sahiptir.

  Zarflar ihtiyaçlara yönelik ölçü ve şekillerde üretilip sınıflandırılırlar. Yazışma (mektup) zarfları, diplomat zarflar, torba zarflar, buklet zarflar, CD zarfları, kartvizit zarfları, davetiye zarfları gibi.

  Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

   

   

 • Matbuu evrakların resmi olanları dışında, remi olmayanlarıda (Ekstre, dekont, tahsilat makbuzu gibi muhasebe evrakları ve üretim fişleri, sipariş fişleri gibi kurumsal matbuu evraklar vb.) mevcuttur. Basılı, basılmış kağıt anlamına gelen matbuu evraklar kurum içi iletişimde önemli yer teşkil etmektedir.

  Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Farklı sektördeki firma ve kurumların kendi işleyiş ve organizasyonlarında aksaklık yaşanmaması ve iş takibi için kullandığı evraklar vardır. Bunlara örnek olarak; personel formları, üretim takip formları, kalite kontrol formları sağlık kuruluşları için hasta kayıt formu, hemşire takip formu vb. evrakları sıralayabiliriz.

  Hemen her sektörün ihtiyaç duyduğu basılı defter ve evraklar mevcuttur.

  Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

KUTU VE AMBALAJ

Üretim yapılan tüm ürünler müşterilere sunulurken kutulanır veya ambalajlanır. Kutu ve ambalaj ürünleri baskı sektörünün vazgeçilmez ürünleridir. Kurumsal kimlik çalışmalarınıza uygun ürünlerin üretimini yapmaktayız.

Ürün Kutuları
Koli Çeşitleri
Ambalaj Kağıtları
Çantalar
 • Ambalaj sektöründe müşteri güveni kazanılması ve marka bilinci oluşması açısından ürün kutularının etkisi çok fazladır. Albenisi olan estetik kutular, kutusuz ürünlere göre satış oranlarını ciddi şekilde arttırmaktadır. Birçok sektörde, kozmetik, giyim, tekstil, gıda, kozmetik vb birçok alanda üretim yapan firma ve kurumlar için ürün kutuları ürünün pazarlanması noktasında en önemli basılı ürünlerdir. Sınırsız renklerde baskı uygulanabilen kutular için çok fazla kağıt seçenekleri mevcuttur. Değişken veri(data) baskısı ile müşterilerinize özel ürün kutuları da üretebilirsiniz.Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Marka bilincinin oluşturulmasında üretici firma ve kurumların logo ve iletişim bilgilerinin hoş bir tasarımla koliye uygulanmış hali en etkili reklam yollarından biridir. Koliler üretim ürünlerinin dış etkenlerden korunması, ürünün kolayca taşınabilmesi ve depolanması amacıyla farklı amaçlar için kullanılabilir. Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Paketleme pratik ve çok uygun fiyatlı ambalaj çözümlerinin başında gelir. Satılan ürünlerin dikkat çekici ve farklı olması için farklı baskı teknikleri (selefon, varak yaldız, kısmi lak gibi) uygulanan ambalaj kağıtları ile ürünlerinizin akılda kalıcılığını arttırabilirsiniz. Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Çantalarının taşındığı her yer sizin reklamınız demektir. Çantaların ürün ve firmanıza kazandıracağı artı imaj tüm reklamcıların ortak fikridir.

  Güzel tasarlanmış bir çanta herkesin dikkatini çekeceği gibi kullanıldığı ve taşındığı heryerde firma veya kurumunuzun insanlar tarafında daha çok bilinir kılınmasını sağlar.Standart poşet ve kağıt çantaların yanında karton çanta üretiminide yapmaktayız.

  Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

Promosyon ürünleri

Önceden tek tip üretim yaptırabildiğiniz promosyon ürünlerini artık bizimle birlikte kişiye özel yaptırabileceksiniz. Kişiye Özel yaptıracağınız promosyon ürünleri ile hem tasarruf yapmış olacaksınız hem de markanızın müşterileriniz nezdinde bilinirliğini arttırmış olacaksınız

Ajanda
Kalem
Takvim
Magnet
Küpnot
 • En çok tercih edilen kurum ve firmaların kurumsal kimliklerine uygun ajandalar kullanım açısından çok geniş kitleye hitap eder. Tüm plan ve notlarınızı tutabileceğiniz ajandalar iş dünyanısın yoğun temposunda elinizin altında bulunan promosyon ürünlerinin başında gelir. Standart ajandalar dışında kişiye özel ajandalar da üretmek mümkündür. Sizde kişiye özel hazırlanmış ajandalar ile çalışanlarınız ve müşterilerinize farklı tasarıma sahip ajandalara sahip olabilirsiniz. Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • En uygun maliyetli ve çok fazla kitleye hitap edebilen promosyon ürünü kalemlerdir.Kalemler ihtiyaçlara yönelik faklı renk ve adetlerde üretilebilmektedir. Lazer serigraf baskı tekniği ile kişiye özel kalem ve kalem kutuları üretilebilmektedir. Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Bir yıl boyunca kullanılan takvimler ile müşterilerinizin bulundukları ortamda reklamınızı yapabilirsiniz. Farklı tarzda takvimler bulunmaktadır. Bunlar masaüstü takvimler, gemici takvimleri ve klasik duvar tekvimleridir. Sınırsız renkte baskı imkanı ve kişiselleştirilmiş baskı tekniği ile kişi ve kurumlara özel takvimler üretilebilmektedir. Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

 • Daha çok reklam amaçlı kullanılan promosyon ürünü olan magnetler mıknatıslı yapısı ile buzdolabı olmak üzere metal yüzeylerde kullanılmak için üretilmektedirler. Gıda sektöründeki firmaların en çok tercih ettiği magnet ler farklı tasarım ve kesimlerde olabilmektedir. Kullanım alanları hergeçn gün artan kullanım alanı ile nikah şekeri ve davetiyelerinin de magnetli olarak üretimi yapılabilmektedir.

  Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz

 • Masaüstünde bulunan notluklar her daim reklam amaçlı kullanılan promosyon ürünlerindendir. Firma logo amblem ve iletişim bilgilerinin bulunduğu küpnotlar kutulu ve kutusuz olarak ikiye ayrılır. Değişken veri(baskı) tekniği ile kişiye özel küpnotlar hazırlanabilmektedir.

  Biz ekip olarak size bu konuda yardımcı oluyor, firmanıza veya kurumunuza özel çözümler sunuyoruz